Zdeňka Ortová, spisovatelka

Archiv všech akcí

květen162015
SVĚT KNIHY PRAHA A JÁ

Pokud tuto sobotu 16. května zavítáte na 21. mezinárodní knižní veletrh (Výstaviště Praha - Holešovice), velmi ráda se tam s vámi pozdravím.

A budete-li mít zájem, tak i podepíši moji novou knihu fejetonů Koukejte do výstřihů. V 11.00 hod. bude na prodejním stánku (L304) nakladatelství Šulc-Švarc odstartována moje autogramiáda. Stejně ochotně se vám podepíše a určitě i něco nakreslí ilustrátor Boris Pralovszký, který knížku doprovodil více než 60 vtipnými kresbami.

Ve stejný čas vypukne i autogramiáda spisovatelky Táni Kubátové. Pokud máte taky rádi její skvělé romány pro ženy, pak na rozdíl ode mě můžete hravě stihnout autogramiády obě. Táňa podepisuje v prodejním stánku Pavel Dobrovský - Beta, a ten je od stánku Šulc-Švarc vzdálený jen pár metrů.

březen172015
Křest knihy Koukejte do výstřihů

Srdečně Vás zvu na 17. března v 17 hodin do paláce knih Luxor na Václavském náměstí v Praze, kde se bude křtít má nová kniha fejetonů a aforismů.

duben102014

10. dubna mě ve Velkých Přílepech čeká vystoupení na veřejné nahrávce rozhlasového pořadu Radiodárek. Mými spoluúčinkujícími jsou například herci Dalibor Gondík a Andrej Jastraban, literát Vráťa Ebr a pěvecké trio Jana Spáleného.

duben202012
BESEDA VE VELKÝCH PŘÍLEPECH

V pátek 20. dubna budu na pozvání knihovny besedovat se čtenáři ve Velkých Přílepech. Srdečně zvu všechny, koho zajímají moje aforismy, fejetony a veselé příhody.

 

říjen142011
Zrušeno!!! Beseda ve Velkých Přílepech

Pozor! Zrušeno!

Bohužel z důvodu nemoci jsem nucena zrušit avízovanou besedu ve Velkých Přílepech. Náhradní termín besedy včas oznámím.

březen242011
PŘIJĎTE DO LUXORU

VE ČTVRTEK 24. BŘEZNA

vystoupím v pražském Paláci knih Neoluxor (Václavské náměstí) v programu zasvěceném Měsíci knihy. Dalšími hosty jsou: Halina Pawlowská, Iva Hüttnerová, Martha a Tena Elefteriadu...

Pokud se v těchto místech budete mezi 14.00-15.00 hod. nacházet, přijďte na chvíli pobýt!

březen122011

Pokud budete mít tuto sobotu 12. března mezi 14.00 - 15.00 hod. cestu kolem žilinské knihovny, můžete si se mnou přijít pobesedovat. A nemusíte kvůli tomu jezdit na Slovensko. Tato Žilina je středočeská a leží na dohled od Kladna.

únor212011
JÁ A MF DNES

Je horší druhá míza u muže, nebo u ženy?

Moji odpověď na tuto anketní otázku si můžete přečíst na straně 31 v dnešní příloze Mladé fronty - Ona Dnes. Oponentem mi zde je spisovatel Bohuslav Vaněk-Úvalský.

březen162010
Beseda

V úterý 16. března od 15.30 hod. budu besedovat s lázeňskými hosty v půvabném prostředí Lázní Mšené. Ráda se zde uvidím i s Vámi.

únor132010
Rozhlas

Pokud se v sobotu 13. února zaposloucháte ve 22.00 hod. na rozhlasové stanici Praha 2 do pořadu Nokturno, uslyšíte zde i mě. Redaktorka Stanislava Dufková mě přizvala jako hosta, protože tentokrát se bude probírat téma: aforismy. Jelikož nemám z Prahy v nočních hodinách žádné spojení, můj vstup jsem minulý týden předtáčela, ale budu připravena v přímém přenosu na telefonu, abych mohla reagovat na vaše případné dotazy, myšlenky, náměty...

Co se chystá

POSTŘEHY

Víte, že jsou i ženy, které za kabelky neutrácejí? Ať jdou kamkoli, mají s sebou jen emoce a mobil.

Aktuálně

23. dubna 2018
Čestné uznání
Reportáž ze světa knihy

Z Vašich dopisů

Alena

Milá Zdeňko, také si chodím přečíst Vaše články na idnes. Jsou moc pěkné, se zajímavými tématy. Al... celý text

Veselin Nermut

Vážená paní, bednář se zabýval výrobou sudů, zatímco štoudve, vyráběl hrnčíř. Tolik k Vašemu posledn... celý text

Kitty

Milá paní Zdenko, líbí se mi vaše psaní. Na stránkách iDnes jsem chtěla "komentovat a chválit", ale ... celý text

Kontakt

Chcete-li mi něco pěkného napsat, tak na tuto adresu, prosím:

 

zdeort@seznam.cz

Napište mi vzkaz

Vaše jméno:

Váš e-mail:

(na stránkách se nezobrazí)

Váš vzkaz:

Kontrolní údaje

Sem prosím napište číslo
třista dva:

Toto pole nechte prázdné:

ODESLAT

 

JOUDAweb - autorka © Taťána Kubátová, e-mail:obchod@tkweb.cz, web: www.jouda.tkweb.cz            Aktualizováno: 20. 5. 2019