Zdeňka Ortová, spisovatelka

FOTOREPORTÁŽ

25. srpna 2015

Když jsem psala předešlý fejeton, opravdu jsem netušila, kolik z vás projeví retrospektivní přání a zatouží vrátit čas alespoň o pár dní nazpět, abyste se také mohli zúčastnit každoročního setkání naší kamarádské čtveřice.

Rozhodla jsem se vám částečně vyhovět prostřednictvím několika fotografií. Přiznávám, že není upřímnějšího smíchu, než když si člověk dělá legraci sám ze sebe. Proto jsem snímky opatřila textem a chci věřit, že se naše pohoda a radost ze shledání přenesou i na vás. A přejde-li na vás v závěru i kousek našeho smutku z ročního odloučení, odpusťte nám to. Ale pochopte... za 365 dní se dá zestárnout až o jeden rok.Fotoreportáž je pro vás připravena zde:

přečteno: 3586x   komentářů: 6

Komentáře

(Zdeňka O.)    vloženo: 01. 10. 2015, 22:13:55

Milá Janičko,

věřím, že určitě máte kolem sebe taky pár lidí, s nimiž je radost posedět a promluvit. Tak ať máte stále dost důvodů se spolu krásně smát.

Milá Blaničko,

taky ráda nasávám... samozřejmě atmosféru. Věř, že je báječné, když se spolu po roce vítáme. Ale zároveň je každým rokem mnohem těžší se loučit.

(Blanka T.)    vloženo: 15. 09. 2015, 21:27:32

Zdeničko, tvoje fotky doplněné vtipnými komentáři mě velice pobavily. Mám hned krásnější večer... Navíc jsem nasála super atmosféru z vašeho milého setkání. :-)

(Jana)    vloženo: 27. 08. 2015, 20:01:20

Paní Ortová, teď po shlédnutí fotografií s perfektním komentářem moc lituji, že nejsem ve vaší spisovatelské partě. Není to však možné. Za prvé neumím psát tak dobře jako vy, a za druhé nemám tak krásný humor jako vy. Nebo přesněji, já se směji ráda, ale nemám schopnost něco vyjádřit tak, aby se tomu smáli ostatní. Tak opět děkuji za pobavení!

(Zdeňka O.)    vloženo: 26. 08. 2015, 16:21:17

Milá Alenko,

děkuji Vám. Věřte, že my čtyři "velké holky" se nejen těmi snímky, ale hlavně vzpomínkami, hřejeme celý rok do dalšího setkání.

Milá Danuško,

i Tobě děkuji! Věř, že jakmile jsem do počítače vložila tuto fotku, nemohla jsem jinak, než ji přesně takhle okomentovat, nic jiného by se k tomu snad ani nehodilo :-)

(Danka)    vloženo: 25. 08. 2015, 13:27:54

Nejkrásnější je tvůj výraz, kterej si okomentovala přinesením kusu žvance :-)Ale jinak super mini dokument o vašem randeti, je vidět, jak si to užíváte. Jen tak dál i dalších 50 let :-)

(Alena)    vloženo: 25. 08. 2015, 11:12:25

Vtipné, moc pěkné, v dnešním uplakaném dni krásné zahřátí u srdéčka. Děkuji, Zdeňko.


Přidání komentáře:

Vaše jméno:

Váš e-mail: (pokud jej uvedete, zobrazí se)

Nadpis:

Text:

vyplňte kontrolní číslo
sedmset sedmdesát pět:
(nechte prázdné)
ODESLAT
 

JOUDAweb - autorka © Taťána Kubátová, e-mail:obchod@tkweb.cz, web: www.jouda.tkweb.cz            Aktualizováno: 20. 5. 2019