Zdeňka Ortová, spisovatelka

JAK BYLO NA KNIŽNÍM VELETRHU 1

26. května 2016

Na některé věci je lépe pohlížet s časovým odstupem. Tato metoda se mi již mnohokrát osvědčila. Proto teď zalistuji kalendářem a vrátím se spolu s vámi do pátku třináctého května. A taky do soboty čtrnáctého května. Oba dva dny jsem strávila v Praze na knižním veletrhu: Svět knihy 2016. A protože jsem letos neměla coby autorka žádnou literární povinnost, ani autogramiádu, ani postávání ve stánku „mého“ nakladatelství Šulc-Švarc, mohla jsem si s chutí běžného návštěvníka užívat vše, co letošní knižní svátek nabízel. Prostřednictvím fotografií a drobných postřehů se s vámi podělím o skvělou atmosféru a knižní pohodu, která zde panovala. A zkusím (zuby jsem si čistila) trochu té nálady na vás dýchnout.


přečteno: 3498x   komentářů: 2

Komentáře

(Blanka Tauerová)    vloženo: 27. 05. 2016, 08:39:52

Zdeničko, ačkoli jsem již slyšela tvé poutavé vyprávění a viděla krásné fotečky, moc ráda si na tvém blogu tu suprovou atmosféru připomenu. (A budu znovu litovat, že jsem nemohla z časových důvodů přijmout tvé pozvání a  na veletrh se vypravit s vámi.) :-)

Letos mi to na veletrh nevyšlo, (NULI - mail)    vloženo: 27. 05. 2016, 02:26:39

tak se moc ráda projdu s Vámi. Těším se!


Přidání komentáře:

Vaše jméno:

Váš e-mail: (pokud jej uvedete, zobrazí se)

Nadpis:

Text:

vyplňte kontrolní číslo
osmset čtyřicet šest:
(nechte prázdné)
ODESLAT
 

JOUDAweb - autorka © Taťána Kubátová, e-mail:obchod@tkweb.cz, web: www.jouda.tkweb.cz            Aktualizováno: 20. 5. 2019